Duyurular Duyuru Detay
XAUUSD İşlemlerinde Swap Maliyetleri - 04.08.2017

Değerli  Yatırımcımız,

 

HalkFX nezdinde gerçekleştirilen Ons Altın (XAUUSD) işlemlerinde geçerli olan swapsız işlem uygulaması 15 Ağustos 2017 itibariyle sona erecektir. İlgili tarihten sonra Ons Altın nezdindeki pozisyonlarınızda alış / satış durumunuza bağlı olarak swap kuralları çerçevesinde swap maliyeti yansıtılacaktır. Yansıtılan maliyet, teminat tutarınızda değişikliğe neden olabileceğinden, hesabınızın teminat yeterliliğini takip etmeniz önemlidir.

 

Swap kuralları ve Ons Altın için swap maliyetleri www.halkfx.com internet sitesinde yer alacaktır. Detaylı bilgi için 444 42 55 numaralı telefondan tarafımıza ulaşabilirsiniz.

 

Saygılarımızla,

 

Türev Araçlar

Duyurular Sayfasına Dönmek İçin Tıklayın..
 
 
Copyright 2014 © Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş.
Kaldıraçlı alım satım işlemleri (FX-Forex) teminat karşılığında kaldıraç ile işlem yapılan bir piyasa olduğundan yüksek oranda risk içerir. Kaldıraçlı alım satım işlemleri sonucunda kar elde edebileceğiniz gibi zarar riskiniz de bulunmaktadır. Bu nedenle işlem yapmaya karar vermeden önce, karşılaşabileceğiniz riskleri anlamanız ve kısıtlarınızı dikkate alarak karar vermeniz gerekmektedir.
www.halkfx.com web sitesinde yer alan bilgiler "Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş." tarafından genel bilgilendirme amacı ile hazırlanmıştır. Web sayfalarımızda yer alan bilgiler, yatırımcıların kendi oluşturacakları yatırım kararlarına yardımcı olmayı hedeflemiştir. Bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemekte olup alım - satım kararını destekleyebilecek yeterli bilgiler burada bulunmayabilir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden, bilgilerin kullanılmasından, doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan dolayı Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş. ile bunların bağlı olduğu kuruluşları, çalışanları, yöneticileri ve ortakları sorumlu tutulamaz.