Duyurular Duyuru Detay
26 Mayıs ABD Resmi Tatili HalkFX İşlem Saatleri - 22.05.2020

Değerli Yatırımcımız,

 

ABD’de 25 Mayıs 2020 Pazartesi resmi tatil olması nedeniyle, Kıymetli Metaller (Altın ve Gümüş) ve CFD ürünlerinin işlem saatleri aşağıdaki şekilde olacaktır. İlgili ürünlerde haftanın diğer günlerinde normal işlem saatleri geçerli olacaktır.

 

-Altın ve Gümüş : 25 Mayıs 2020 19:45 Erken Kapanış

-ABD Endeks Kontratları (#NAS100, #DJ30, #SP500) : 25 Mayıs 2020 19:45 Erken Kapanış

-Petrol ve Bakır Kontratları (#UKOIL, #USOIL, #HGC) : 25 Mayıs 2020 19:45 Erken Kapanış

 

Döviz ürünlerinin işlem saatlerinde herhangi bir değişiklik olmayacaktır.

 

Kıymetli Metaller ve CFD işlem saatleri 26 Mayıs 2020 Salı gününden itibaren normal seyirinde devam edecektir.

 

Bununla birlikte, 24-26 Mayıs 2020 tarihlerinde Ramazan Bayramı resmi tatili nedeniyle, HalkFX işlemleri için teminat yatırma ve çekme işlemleri gerçekleştirilemeyecektir.

 

Bilgilerinize sunarız.

 

Saygılarımızla,

 

Duyurular Sayfasına Dönmek İçin Tıklayın..
 
 
Copyright 2014 © Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş.
Kaldıraçlı alım satım işlemleri (FX-Forex) teminat karşılığında kaldıraç ile işlem yapılan bir piyasa olduğundan yüksek oranda risk içerir. Kaldıraçlı alım satım işlemleri sonucunda kar elde edebileceğiniz gibi zarar riskiniz de bulunmaktadır. Bu nedenle işlem yapmaya karar vermeden önce, karşılaşabileceğiniz riskleri anlamanız ve kısıtlarınızı dikkate alarak karar vermeniz gerekmektedir.
www.halkfx.com web sitesinde yer alan bilgiler "Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş." tarafından genel bilgilendirme amacı ile hazırlanmıştır. Web sayfalarımızda yer alan bilgiler, yatırımcıların kendi oluşturacakları yatırım kararlarına yardımcı olmayı hedeflemiştir. Bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemekte olup alım - satım kararını destekleyebilecek yeterli bilgiler burada bulunmayabilir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden, bilgilerin kullanılmasından, doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan dolayı Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş. ile bunların bağlı olduğu kuruluşları, çalışanları, yöneticileri ve ortakları sorumlu tutulamaz.