Duyurular Duyuru Detay
2020 Noel ve Yılbaşı Dönemi HalkFX İşlem Saatleri - 21.12.2020

Değerli Yatırımcımız,

 

Yurtdışı “Noel” ve “Yılbaşı” resmi tatilleri sebebiyle 24 Aralık 2020 Perşembe gününden, 4 Ocak 2021 Pazartesi gününe kadar olan süreçte HalkFX nezdindeki ürünlerin işlem saatleri aşağıdaki şekilde gerçekleşecektir.

 

Döviz Pariteleri

Kıymetli Metaller

CFD

24 Aralık 2020 Perşembe

Erken Kapanış TSİ 20:30

Erken Kapanış TSİ 20:30

Erken Kapanış TSİ 20:30

25 Aralık 2020 Cuma

Piyasa Kapalı

Piyasa Kapalı

Piyasa Kapalı

31 Aralık 2020 Perşembe

Erken Kapanış TSİ 20:30

Erken Kapanış TSİ 20:30

Erken Kapanış TSİ 20:30

1 Ocak 2021 Cuma

Piyasa Kapalı

Piyasa Kapalı

Piyasa Kapalı

 

*28 - 30 Aralık 2020 tarihlerinde piyasa işlem saatleri geçerli olacaktır.

Ayrıca noel dönemi (24 Aralık 2020 - 4 Ocak 2021) Likidite Sağlayıcılar tarafından gelen kotasyonlar azalabilir, spread oranları normalden fazla artabilir. İlgili spread artışına istinaden sert fiyat hareketleri ve fiyat boşlukları meydana gelebilir. Piyasada kotasyonun sınırlı ve volatilitenin yüksek olması durumunda piyasa fiyatlı emirleriniz gönderildiği anda görülen fiyatlardan farklı bir fiyat seviyesinden gerçekleşebilir. Karşılıklı (hedge) pozisyonlarınız kar ya da zararınızı her zaman sabitlemeyebileceği için yüksek volatilite sonrası karşılıklı pozisyonlarınız kapanabilir ve zararınızı realize edebilir. İşlemlerinizi gerçekleştirirken söz konusu piyasa koşullarını dikkate alarak, hesabınızda Margin Call ve Stop out sorunu yaşanmaması için, margin seviyenizi mümkün olduğu kadar yüksek tutmanız hususunu önemle bilgilerinize sunarız.

 

Saygılarımızla,

 

Duyurular Sayfasına Dönmek İçin Tıklayın..
 
 
Copyright 2014 © Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş.
Kaldıraçlı alım satım işlemleri (FX-Forex) teminat karşılığında kaldıraç ile işlem yapılan bir piyasa olduğundan yüksek oranda risk içerir. Kaldıraçlı alım satım işlemleri sonucunda kar elde edebileceğiniz gibi zarar riskiniz de bulunmaktadır. Bu nedenle işlem yapmaya karar vermeden önce, karşılaşabileceğiniz riskleri anlamanız ve kısıtlarınızı dikkate alarak karar vermeniz gerekmektedir.
www.halkfx.com web sitesinde yer alan bilgiler "Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş." tarafından genel bilgilendirme amacı ile hazırlanmıştır. Web sayfalarımızda yer alan bilgiler, yatırımcıların kendi oluşturacakları yatırım kararlarına yardımcı olmayı hedeflemiştir. Bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemekte olup alım - satım kararını destekleyebilecek yeterli bilgiler burada bulunmayabilir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden, bilgilerin kullanılmasından, doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan dolayı Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş. ile bunların bağlı olduğu kuruluşları, çalışanları, yöneticileri ve ortakları sorumlu tutulamaz.