Hesap Aç
Halk Yatırım Fx Hesabı Açmak
Halk FX müşterisi olmak için hafta içi hergün saat 09.00 – 18.00 arası 0212 314 81 81 nolu telefonu arayarak müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.
Ayrıca, herhangi bir Halkbank Şubesinden de hesap açabilirsiniz. Hesap açım anında müşterilerimizden:
  • Sermaye Piyasası Araçları Alım Satımına İlişkin Aracılık Çerçeve Sözleşmesi,
  • Kaldıraçlı Alım Satım İşlemleri Çerçeve Sözleşmesi,
  • Kaldıraçlı Alım Satım İşlemleri Risk Bildirim Formu,
  • Müşteri Bilgi Formu,
  • Ekstre Beyan Formu,
  • Kimlik Fotokopisi (nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaport)
  • Adres teyid belgesi (ikamet belgesi, son 3 aya ait fatura) alınır.
Halk Yatırım Fx Hesabı için Sizinle İrtibat Kuralım
Kullanıcı Bilgileri
Güvenlik Kodu :
 
 
 
Copyright 2014 © Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş.
Kaldıraçlı alım satım işlemleri (FX-Forex) teminat karşılığında kaldıraç ile işlem yapılan bir piyasa olduğundan yüksek oranda risk içerir. Kaldıraçlı alım satım işlemleri sonucunda kar elde edebileceğiniz gibi zarar riskiniz de bulunmaktadır. Bu nedenle işlem yapmaya karar vermeden önce, karşılaşabileceğiniz riskleri anlamanız ve kısıtlarınızı dikkate alarak karar vermeniz gerekmektedir.
www.halkfx.com web sitesinde yer alan bilgiler "Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş." tarafından genel bilgilendirme amacı ile hazırlanmıştır. Web sayfalarımızda yer alan bilgiler, yatırımcıların kendi oluşturacakları yatırım kararlarına yardımcı olmayı hedeflemiştir. Bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemekte olup alım - satım kararını destekleyebilecek yeterli bilgiler burada bulunmayabilir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden, bilgilerin kullanılmasından, doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan dolayı Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş. ile bunların bağlı olduğu kuruluşları, çalışanları, yöneticileri ve ortakları sorumlu tutulamaz.