Duyurular Duyuru Detay
CFD ÜRÜNLERİNİN CLOSE ONLY DURUMUNA ALINMASI - 02.03.2022
 

Değerli Yatırımcımız,

Uluslararası piyasalarda yaşanan yüksek oynaklık dolayısıyla, HalkFX nezdinde yer alan CFD (UKOIL, USOIL, NAS100, DJ30, SP500, HGC) ürünlerinde  03 Mart 2022 Perşembe saat 16:00 itibariyle geçici bir süre ile yalnızca pozisyon kapatma işlemleri (close only)  kabul edilecek ve yeni pozisyon açılamayacaktır. Yeni pozisyon açma işlemleri, piyasa koşullarına bağlı olarak yeniden başlatılabilecek olup, bu süre zarfında (hedge pozisyonu dahil) yeni pozisyon açma işlemleri gerçekleştirilemeyecektir..

Piyasada likiditenin sınırlı ve volatilitenin yüksek olması durumunda piyasa fiyatlı emirleriniz gönderildiği anda görülen fiyatlardan farklı bir fiyat seviyesinden gerçekleşebilir. Karşılıklı (hedge) pozisyonlarınız kar ya da zararınızı her zaman sabitlemeyebileceği için yüksek volatilite sonrası karşılıklı pozisyonlarınız kapanabilir ve zararınız realize edilebilir. İşlemlerinizi gerçekleştirirken söz konusu piyasa koşullarını dikkate alarak, hesabınızda Margin Call ve Stop out sorunu yaşanmaması için, margin seviyenizi mümkün olduğu kadar yüksek tutmanız hususunu önemle bilgilerinize sunarız.

 

Konu ile ilgili olarak 444 42 55 numaralı telefondan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

 

 

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,

Türev Araçlar

Duyurular Sayfasına Dönmek İçin Tıklayın..
 
 
Copyright 2014 © Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş.
Kaldıraçlı alım satım işlemleri (FX-Forex) teminat karşılığında kaldıraç ile işlem yapılan bir piyasa olduğundan yüksek oranda risk içerir. Kaldıraçlı alım satım işlemleri sonucunda kar elde edebileceğiniz gibi zarar riskiniz de bulunmaktadır. Bu nedenle işlem yapmaya karar vermeden önce, karşılaşabileceğiniz riskleri anlamanız ve kısıtlarınızı dikkate alarak karar vermeniz gerekmektedir.
www.halkfx.com web sitesinde yer alan bilgiler "Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş." tarafından genel bilgilendirme amacı ile hazırlanmıştır. Web sayfalarımızda yer alan bilgiler, yatırımcıların kendi oluşturacakları yatırım kararlarına yardımcı olmayı hedeflemiştir. Bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemekte olup alım - satım kararını destekleyebilecek yeterli bilgiler burada bulunmayabilir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden, bilgilerin kullanılmasından, doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan dolayı Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş. ile bunların bağlı olduğu kuruluşları, çalışanları, yöneticileri ve ortakları sorumlu tutulamaz.