Duyurular Duyuru Detay
ABD 10 Mart 2024 Yaz Saati Uygulamasına Geçiş Hk.... - 08.03.2024

Değerli Yatırımcımız,

 

ABD’de 10 Mart 2024 Pazar Günü yaz saati uygulamasına geçilmesiyle birlikte HalkFX nezdinde yer alan ürünlerin günlük işlem saatleri, 11 Mart 2024 Pazartesi Günü piyasa açılışından itibaren  geçerli olmak kaydıyla, aşağıda yer almaktadır.

 

Döviz Çiftleri

Piyasa Açılışı: Pazartesi 00:05

Piyasa Kapanışı: Cuma 23:55

 

Kıymetli Metaller

Piyasa Açılışı: Pazartesi 01:05

Piyasa Kapanışı: Cuma 23:55

 

Gün sonundaki piyasa açılış ve kapanış süreci; döviz çiftlerinde saat 23:55-00:05 arasında, kıymetli metallerde saat 23:55-01:05 arasında olacaktır.

CFD kontratlarında mevcut işlem saatleri bir saat geri alınarak güncellenecek ve HalkFX internet sitesinde yer alacaktır. 

İlgili tarihten itibaren swap işlemleri her gece TSİ 23:59’da gerçekleşecektir.

Ayrıntılı bilgi için 0212 314 81 02 numaralı telefondan Türev Araçlar Birimi’ne ulaşabilirsiniz.

 

Bilgilerinize sunarız.

 

 

Duyurular Sayfasına Dönmek İçin Tıklayın..
 
 
Copyright 2014 © Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş.
Kaldıraçlı alım satım işlemleri (FX-Forex) teminat karşılığında kaldıraç ile işlem yapılan bir piyasa olduğundan yüksek oranda risk içerir. Kaldıraçlı alım satım işlemleri sonucunda kar elde edebileceğiniz gibi zarar riskiniz de bulunmaktadır. Bu nedenle işlem yapmaya karar vermeden önce, karşılaşabileceğiniz riskleri anlamanız ve kısıtlarınızı dikkate alarak karar vermeniz gerekmektedir.
www.halkfx.com web sitesinde yer alan bilgiler "Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş." tarafından genel bilgilendirme amacı ile hazırlanmıştır. Web sayfalarımızda yer alan bilgiler, yatırımcıların kendi oluşturacakları yatırım kararlarına yardımcı olmayı hedeflemiştir. Bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemekte olup alım - satım kararını destekleyebilecek yeterli bilgiler burada bulunmayabilir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden, bilgilerin kullanılmasından, doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan dolayı Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş. ile bunların bağlı olduğu kuruluşları, çalışanları, yöneticileri ve ortakları sorumlu tutulamaz.