Duyurular Duyuru Detay
ABD Paskalya Resmi Tatili İşlem Saatleri - 28.03.2024

Değerli Yatırımcımız,

 

ABD’de 29 Mart 2024 Cuma günü Paskalya tatili  nedeniyle, Kıymetli Metaller(Altın ve Gümüş) ve CFD ürünlerinde işlem saatleri aşağıdaki şekilde olacaktır.

 

-Altın ve Gümüş : 29 Mart 2024 Piyasa Kapalı

- ABD Endeks Kontratları (#NAS100, #DJ30, #SP500) : 29 Mart 2024 Piyasa kapalı

-Petrol Kontratları (#UKOIL, #USOIL, ) : 29 Mart 2024 Piyasa Kapalı

Döviz ürünlerinin işlem saatlerinde herhangi bir değişiklik olmayacaktır.

1 Nisan 2024 Pazartesi itibariyle normal işlem saatleri geçerli olacaktır.

Tatil sebebiyle Likidite Sağlayıcılar tarafından gelen kotasyonlar azalabilir, spread oranları normalden fazla artabilir. İlgili spread artışına istinaden sert fiyat hareketleri ve fiyat boşlukları meydana gelebilir. Piyasada kotasyonun sınırlı ve volatilitenin yüksek olması durumunda piyasa fiyatlı emirleriniz gönderildiği anda görülen fiyatlardan farklı bir fiyat seviyesinden gerçekleşebilir. Karşılıklı (hedge) pozisyonlarınız kar ya da zararınızı her zaman sabitlemeyebileceği için yüksek volatilite sonrası karşılıklı pozisyonlarınız kapanabilir ve zararınızı realize edebilir. İşlemlerinizi gerçekleştirirken söz konusu piyasa koşullarını dikkate alarak, hesabınızda Margin Call ve Stop out sorunu yaşanmaması için, margin seviyenizi mümkün olduğu kadar yüksek tutmanız hususunu önemle bilgilerinize sunarız.

 

Saygılarımızla,

 

Türev Araçlar

 

 

Duyurular Sayfasına Dönmek İçin Tıklayın..
 
 
Copyright 2014 © Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş.
Kaldıraçlı alım satım işlemleri (FX-Forex) teminat karşılığında kaldıraç ile işlem yapılan bir piyasa olduğundan yüksek oranda risk içerir. Kaldıraçlı alım satım işlemleri sonucunda kar elde edebileceğiniz gibi zarar riskiniz de bulunmaktadır. Bu nedenle işlem yapmaya karar vermeden önce, karşılaşabileceğiniz riskleri anlamanız ve kısıtlarınızı dikkate alarak karar vermeniz gerekmektedir.
www.halkfx.com web sitesinde yer alan bilgiler "Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş." tarafından genel bilgilendirme amacı ile hazırlanmıştır. Web sayfalarımızda yer alan bilgiler, yatırımcıların kendi oluşturacakları yatırım kararlarına yardımcı olmayı hedeflemiştir. Bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemekte olup alım - satım kararını destekleyebilecek yeterli bilgiler burada bulunmayabilir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden, bilgilerin kullanılmasından, doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan dolayı Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş. ile bunların bağlı olduğu kuruluşları, çalışanları, yöneticileri ve ortakları sorumlu tutulamaz.